در باره ما
مرکز تندرستی قامت پویان در سال 1393 با هدف ارائه خدمات تندرستی، طراحی و تولید تجهیزات آزمایشگاهی علوم ورزشی، توانبخشی و آموزشی توسط دانش آموختگان رشته های مهندسی ورزشی، آسیب شناسی ورزشی و بیومکانیک و با نظارت برخی از اساتید دانشگاهی تاسیس گردید.

مرکز تندرستی قامت پویان اکنون با طراحی و تولید بیش از 200 نوع تجهیزات ارزیابی بدنی و آزمایشگاهی و ارائه این محصولات به مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی مقام اول در تولید و طراحی این تجهیزات کسب کند.

با توجه به انجام تحقیقات در خصوص روایی و پایایی تجهیزات و انجام رساله های دکتری و مقالات داخلی و بین المللی با تجهیزات مرکز تندرستی قامت پویان افتخاری دیگر کسب کند.
این مرکز اغلب تجهیزات که نوآوری شده را در ثبت اسناد و مالکیت فکری (ثبت اختراع) نموده است.
اکنون این مرکز با بهره گیری از جوانان خلاق و با استعداد کشور در حوزه های مختلف یک تیم قدرتمند برای پیشرفت کشور عزیزمان تشکیل داده است که با حمایت و توجه شما عزیزان هر روز شاهد پیشرفت و توسعه خواهیم بود.

قامت پویان در مدت زمان کمتر از سه سال موفق به جلب اعتماد عمومی شده و تا امروز بیشاز 90 درصد آزمایشگاهی های علوم ورزشی، توانبخشی و کلینیک های درمانی و کانون حرکات اصلاحی آموزش و پرورش را تجهیز کرده است.

از طرفی با توجه به اقبال عمومی نسبت به تجهیزات ورزشی و باشگاهی، این مرکز با واردات محصولات ورزشی و توانبخشی بیش از 1000 مرکز توانبخشی و تمرینی درمانی همچنین باشگاه ورزشی را به تجهیزات کراس فیت و باشگاهی مجهز کرده است.

مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات و شنیدن نظرات شما خواهد بود.

اعتماد شما سرمایه ما

اهداف مرکز تندرستی قامت پویان :
۱: ترجیح سود کم ولی کالای با کیفیت
2: ۲ : بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین
3 :ارتباط مستقیم به تولید کننده کالا
4: خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات
5: تضمین کالا حتی پس از خرید و استفاده
6: رعایت استاندارهای مورد نظر در زمینه تجهیزات ارزیابی و توانبخشی